Poradna rodičů

Diskusní téma: Poradna rodičů

poděkování

Hanka | 03.09.2013

Paní ředitelko, chtěla bych poděkovat za příjemné uvedení prvňáčků do nového školního roku. Klukům se do školy moc nechtělo a dnes bylo naše dítko přímo nadšeno. Ještě jednou moc děkujeme

poděkování

LÍPÁCI | 01.05.2013

Paní ředitelko,
myslím, že mluvím za většinu z Lípy nad Orlicí, když říkám, že jsem rádi, že to u nás ve škole a školce vzal někdo pořádně do ruky. Sleduju Vaše stránky a musím uznat, že Vaše nadšení a zápal pro práci je obdivuhodné. Tolik akcí a aktivit pro děti, které organizujete....Klobouk dolů. Je nám jasné, že je to všechno dané rovněž prostředky, které máte na chod školy a školky k dispozici a ty vím nejsou velké. Moc Vám fandíme. Naše děti Vás mají moc rádi...

Jana | 02.10.2012

Dobrý den,

telefon 494 371 409 platí i pro školku? Je to jediný telefon, který jsem na stránkách našla.
Děkuji.

Re: telefon

Kateřina Guldánová | 03.10.2012

Dobrý den, telefonní číslo do MŠ je 494 371 427.

ve škole a školce se konečně něco děje

Hanka | 28.09.2012

Paní ředitelko,
děkuji za všechny z Lípy a blízkého okolí. Jsme rádi, že se ve škole a školce něco děje. Děti jsou nadšené. O loučení s létem jsem slyšela jenom samá pozitiva. Webové stránky jsou moc pěkné a plné informací. Z fotek je vidět, že děti májí nové podněty a jsou šťastné. Děkuji za nás všechny.

škola prokoukla

Marek | 31.08.2012

Musím říct, že Základní škola prokoukla. Teď už jen fasádu a plot a škola je jako nová. Fandím vám paní ředitelko. Marek

nové webové stránky

Marie | 23.08.2012

Dobrý den,
velmi se mi líbí nové stránky ZŠ a MŠ. Je vidět, že se kolem školy a školky začínají dít změny a to je dobře. Jsem za to moc ráda. Jsem ráda za naše děti. Držím palce.

Přidat nový příspěvek