žáci ZŠ v divadle DRAK v Hradci Králové

15.12.2012 22:21

Ve čtvrtek 13. 12. 2012 žáci ZŠ do divadla DRAK v Hradci Králové

na představení:

ŠTĚDREJ VEČER NASTAL

Vánoce jsou svátky setkávání. Z domu do domu proudí davy lidí, v rukách krabice a krabičky, které si předávají a odnášejí si zase jiné. A podle statistik je dokázáno, že během svátků vánočních se toho i nejvíc za celý rok napovídá. Inu, vánoce jsou svátky pospolitého života. I herci divadla DRAK chtějí svým divákům a diváčkům udělat radost, a dát jim dárek. Nebude sice zabalený ani nebude ležet pod stromečkem, protože je to představení. Představení poskládané z koled , vyprávěnek a z potěšení setkat se s vámi, dospělými a dětmi. Dozvíte se, co ještě nevíte, uvidíte, co jste neviděli, uslyšíte co jste neslyšeli o všem, co se může stá na Štědrý den. Jestlipak víte, že sám anděl páně zlámal sáně ?