VÝLET ZA POHÁDKOU

05.03.2013 00:05

VÝLET ZA POHÁDKOU

 

Ve středu 27.února jsme cestovali až do Kostelce nad Orlicí za pohádkou Velryba Lízinka. Moc jsme se těšili a tak i cesta autobusem  rychle utekla.Nedočkavě jsme se usadili v zaplněném sále SK Rabštejn a Lízinku netrpělivě vyhlíželi. Pohádka o ztracené velrybě v naší řece byla hezká, plná krásných kulis, šikovných herců a krásných  textů a písniček od Marka Ebena. Po jejím skončení jsme mohli posvačit v místní kavárně a se sluníčkem nad hlavou se vypravili na vláček, který nás odvezl zpátky do školky. Cestou ze zastávky jsme se zastavili u pana Čecha a ten nás nechal pomazlit se s jejich pejskem. Ještě druhý den jsme si o dojmech z pohádky vyprávěli, velrybu |Lízinku si namalovali a složili z barevného papíru.

Ještě musím pochválit naše děti ze školky, chovaly se moc vzorně nejen v divadle, ale i při cestování. Vždyť si toho všimnuli i spolucestující v autobuse a ve vlaku a hodný starší pán pomohl dětem i při vystupování. S takovými prima dětmi je radost cestovat a všichni se tedy těšíme na nějakou další pohádku nebo výlet.