Velikonoční tvoření v MŠ + fotogalerie

03.04.2013 00:02

FOTOGALERIE ZDE

Na pondělí 25. března jsme připravili tradiční velikonoční tvoření, bylo určeno pro maminky a děti ze školky. Tvoření bylo zvoleno tak, aby si maminky společně se svými dětmi vyrobily nějakou pěknou, ale hlavně jednoduchou drobnost pro velikonoční výzdobu svých domovů. Maminky, babičky a dokonce jeden tatínek, se s chutí pustily do práce a sněhobílé ovečky nebo svícínky ze skořápek dostávaly pod jejich rukama jedinečnou podobu. Škoda jen, že jsme nestihnuli ještě netradiční vajíčka zdobené stužkami a flitrami, snad se mamkám povedou dokončit je doma. Myslím, že se nám společné odpoledne povedlo, bylo plné přátelské pohody a kreativity. A nejen to, maminky si s dětmi užily pěkné chvíle v prostředí školky a trošku si i otestovaly tvořivé schopnosti svých dětí. Děkujeme a těšíme se na setkání opět na podobně zaměřeném odpoledni.