Novinka pro rodiče -rozvrh hodin, aktuální události, kontakt, prázdniny a především domácí úkoly.

23.06.2017 00:05

Dobrý den,

ráda bych Vás informovala o provozu tzv. třídních stránek. Jsou vytvářeny paralelně s našimi domovským stránkami www.zsmslipa.cz

Třídní stránky jsou vytvářeny pouze pro danou třídu -tzn. zvlášť pro 1. a 4. ročník a zvlášť pro 2. a 3. ročník. Tvoří je vyučující daných ročníků za účelem získání informací pro rodiče a žáky naší školy.

Naleznete zde vždy týdenní plán učiva pro daný ročník, který by Vám měl pomoci lépe se zorientovat v probíraném učivu a to včetně stránek v prac. sešitě a učebnici.

Dále zde jsou i další sekce jako rozvrh hodin, aktuální události, kontakt, prázdniny a především domácí úkoly.

Ty zde budu uvádět pro nemocné - chybějící žáky pravidelně i průběžně. Je potřeba sledovat!

POZOR -nebudou zde úkoly pro děti, které jsou ve škole, aby nedošlo k mýlce.:-)

Chtěla bych Vás poprosit, abyste si navykli a začali , především když budou Vaše děti nemocné, využívat tuto variantu předávání úkolů v době nemoci nebo chybění dítěte ve škole.

Pokud byste samozřejmě neměli u sebe sešity či učebnice, pokusím se zařídit, aby Vám je někdo doručil, případně se musíte ve škole zastavit.

Jestliže by tento způsob někomu nevyhovoval, můžeme se samozřejmě domluvit i na jiných variantách, ale to mě, prosím, požádejte formou e-mailu nebo ústně v mých konzultačních hodinách.

Věřím, že se Vám nové třídní stránky budou líbit, že je budete využívat a urychlí se i přenos informací mezi školou a rodinou.

Uvidíme, jak se náš záměr uchytí… Napište mi klidně Vaše názory, připomínky nebo nápady na vylepšení. Berme to jako další komunikační kanál mezi sebou.

Odkaz je zde:

Mgr. Kateřina Guldánová