KARNEVAL V HOSTINCI

20.02.2013 22:30

Haló pane Karnevale, račte dále, račte dále…

Masopustní a karnevalové veselí jsme zakončili v neděli 17.února tradičním karnevalem v místním hostinci. Na přípravě karnevalu jsme se podíleli s  obětavým panem Rázkem, který opět zařídil karnevalový průběh na jedničku. Děti přišly v krásných  maskách v doprovodu svých rodičů,  paní učitelky se také převlékly do veselých kostýmů. Zatančili jsme si, zasoutěžili a někteří vyhráli i pěkné ceny v bohaté tombole, ale hlavně jsme prožili báječné nedělní odpoledne. Překvapením byl pro děti příjezd pana „bublináře“ s jeho kouzelným strojem, který k radosti všech dětí chrlil do sálu tisíce mýdlových bublinek. O hudbu se, jako každoročně staral DJ Čenda a maminky připravily sladké dobroty. Všem moc děkujeme a těšíme se na příští karneval.

 

FOTOGRAFIE Z TÉTO AKCE NALEZNETE V NAŠI FOTOGALERII